Супермаркети Media Markt

mediamarkt

Media Markt — це лідер серед магазинів у Європі та Польщі в галузі побутової електроніки та є мережею супермаркетів, що пропонує найширший асортимент мультимедійних, телеінформацій них, телевізійних, фото, аудіо та відео пристроїв, асортимент побутової техніки, а також книги, комп’ютерні ігри, фільми та музику.

Мережа Media Markt в Польщі була створена в 1998 році та перша на польському ринку ввела нові стандарти обслуговування клієнтів, такі як придбання товарів по системі фінансування «безвідсотковий кредит», продажі товарів за зниженими цінами в розмірі податку на додану вартість.

В кожному супермаркеті Media Markt на декілька тисяч квадратних метрів торгової площі, клієнти знайдуть широкий вибір брендової електроніки за вигідними цінами.

Media Markt відома за рахунок ефективного сервісу, що пропонує придбати розширену гарантію на придбані товари, вигідними кредитними пропозиціями, а також можливістю доставки товарів.

Актуальна мережа Media Markt складає 48 супермаркетів у 38 містах Польщі.

Офіційний сайт та інтернет-магазин — mediamarkt.pl

Знайти необхідний магазин чи просто ознайомитись з мережею Media Markt можна за посиланням: Карта (перелік) магазинів мережі Media Markt