2. Де шукати житло в Польщі

Якщо у вас немає знайомих, які проживають в обраному місті, які можуть попередньо знайти вам житло, зробити передперегляд (дуже важливо, якщо переїжджаєте всією сім’єю з дітьми) або просто порадити хорошого і чесного ріелтора, вам доведеться зробити вибір між дистанційним пошуком через спеціалізовані сайти по пошуку житла та послугами ріелторської фірми безпосередньо по приїзду до Польщі.

У більшості випадків, незалежно від вашого вибору, перші дні в Польщі вам необхідно буде зняти готель або хостел, перш ніж ви остаточно визначитеся з майбутнім місцем проживання.

Польські сайти з пошуку нерухомості надають широкий набір функцій для кращого вибору відповідного житла. Подивіться огляд найвідоміших і популярних сайтів тут. На сайтах в окремих каталогах можна також вибрати і ріелторську компанію.

Статті по темі:

1. Вибір міста та мікрорайону

2. Де шукати житло в Польщі

3. Що вибрати: послуги ріелтора або самостійний пошук житла?

4. Що вибрати: квартиру, кімнату, будинок … або кондомініум?

5. Кауція, договір оренди

* Інформація надана ipolsha.com на підставі особистого опитування іммігрантів, а також аналізу відгуків і реального досвіду взятого з відкритих джерел в інтернеті і має характер рекомендацій, не є офіційним документом.