1. Вибір міста та мікрорайону

Зберіть максимальну кількість інформації про місто в Польщі, в який ви збираєтеся переїхати жити: віддаленість районів від центру міста, вік житлового фонду, вартість проїзду в міському транспорті, транспортні розв’язки, екологічну ситуацію, криміногенний рівень в районах, рівень безробіття, зарплат і т. п.

Наприклад, у Варшаві, за відгуками, вважаються не надто сприятливими такі райони як Praga-Północ (Прага-Пулнос), Targówek (Таргувек), і навпаки — Kabaty (Кабати). У Кракові, не є престижним район Nowa Huta (Нова Хута), в той же час користується популярністю район Ruczaj (Ручай) і т.п. Звичайно ж, це не означає, що в даних районах неможливо жити, але розуміння ситуації та місця розташування районів заощадить ваші нерви і гроші.

Зверніть увагу, на те, що зазвичай в центрі міста житловий фонд старий, особливо у великих містах, де будівлі ще 60-70 років з поганими комунікаціями.

Також, загальний принцип, що ближче до центру житло дорожче і навпаки не завжди правильний. Вартість часто залежить від ремонту, технічного оснащення і новизни приміщень.

Статті по темі:

1. Вибір міста та мікрорайону

2. Де шукати житло в Польщі

3. Що вибрати: послуги ріелтора або самостійний пошук житла?

4. Що вибрати: квартиру, кімнату, будинок … або кондомініум?

5. Кауція, договір оренди

* Інформація надана ipolsha.com на підставі особистого опитування іммігрантів, а також аналізу відгуків і реального досвіду взятого з відкритих джерел в інтернеті і має характер рекомендацій, не є офіційним документом.