Гіпермаркети IKEA

IKEAIKEA пропонує широкий асортимент зручних та функціональних товарів для облаштування дому по таким низьким цінам, щоби як можна більше людей змогли їх придбати. Ця ідея є в основі всього, що робить IKEA — від розробки дизайну товарів та закупівлі їх у постачальників, до організації продаж в магазинах IKEA  по всьому світу.

Історія IKEA розпочалась у 1943 році у Швеції, коли засновнику компанії Інгвару Кампраду було всього 17 років. Наступні шість десятиліть маленька компанія IKEA перевтілилась у велике підприємство роздрібної торгівлі, що має представництва у 44 країнах світу.

«Високоякісні та дорогі товари або дешеві, але не якісніможуть виготовляти всі. Більш важко створювати гарні товари та продавати їх по гизьким цінам. Для цього необхідно розробити спеціальний підхід — новаторський та рентабельний одночасно». Саме така ідея стала основою концепції IKEA з моменту її започаткування у шведському містечку Смоланд.

 

Знайти необхідний магазин чи просто ознайомитись з мережею Castorama можна за посиланням: Карта (перелік) магазинів мережі IKEA

Промо-газетки з акціями та знижками (виберіть з переліку IKEA)