Гіпермаркети Carrefour

CarrefourCarrefour — це компанія, яка відкрила еру сучасної торгівлі та займає перше місце з точки зору розподілу в Європі та друге у світі. Перший гіпермаркет мережі Carrefour був відкритий у Франції у 1960 році. Він був побудований на перехресті п’яти вулиць, що знайшло відображення у назві самої фірми — Carrefour (в перекладі з французької — перехрестя).

Сьогодні мережа Carrefour налічує більше 9500 магазинів, в яких працюють понад 471 000 робітників.

Група Carrefour Polska має магазини у трьох форматах — гіпермаркети Carrefour , супермаркети Carrefour Market, а також звичайні магазини Carrefour Express. Крім того, мережа Carrefour також нараховує біля 50 АЗС.

Гіпермаркети Carrefour  під одним дахом пропонує в мережі самообслуговування продукти харчування та побутові товари та зазвичай розташовуються у великих торгових центрах.

Супермаркети Carrefour Market — це регіональні продуктові магазини з торговою площею меньш ніж 2000 кв. м.

Carrefour Express Mini Market — це регіональні продуктові магазини з торговою площею від 100 до 500 кв. м. Дані магазини серед конкурентів відрізняються великим асортиментом та привабливими цінами.

Carrefour Express Convenience з помаранчевим лого — це магазини зі стовідсотковим самообслуговуванням, що призначені для міських локалізацій. Їх площа — до 100 кв. м. Такі магазини пропонують додаткові послуги, наприклад, можливість ксерокопіювання, оплати рахунків чи поповнення мобільних телефонів.

 

Знайти необхідний магазин чи просто ознайомитись з мережею Carrefour можна за посиланням: Карта (перелік) магазинів мережі Carrefour

Промо-газетки з акціями та знижками (виберіть з переліку Carrefour)