Увага: Фальшиві пропозиції по оренді кімнат у Сопоті для відпочиваючих

sopot-morze«Турист, перш ніж заплатиш за квартиру, перевір, чи існує вона в реальності», — застерігає поліція.

Хоча сезон відпусток ще тільки попереду, поліція вже отримує заяви про обман, що стосується квартир-привидів.

«Прекрасне розміщення з видом на море», «дешево та комфортно у самого Мончака», «двомісні апартаменти у самого пляжу» — який турист, що шукає нічліг, не зверне увагу на такі спокусливі об’яви? Нажаль, більшість з них розміщуються шахраями, які бажають заробити на людській наївності.

Хоча сезон ще не почався, сопотська поліція отримала вже декілька заяв, що стосуються так званих квартир-привидів. В останній час в комісаріат звернулося п’ятеро людей, які заплатили за зняття не існуючих кімнат. «Це, перш за все, люди зі сходу Польщі, які приїхали в Сопот на відпустку. За кімнату вони платили від 200 до 600 злотих», — каже Каріна Камінскька, прес-секретар міського управління поліції в Сопоті.

Фальшиві пропозиції можна було знайти на популярних порталах оренди квартир. Що цікаво, контакт з орендодавцями відбувався, перш за все, за допомогою електронної пошти. У змісті об’яви було безглуздо шукати стаціонарний номер телефону.
Обмануті туристи заплатили за квартири переказом, а коли приїхали на місце, з’ясувалось, що будинок насправді стоїть але ніхто не пропонує в ній кімнат.

«Поліцейські нагадують про те, що якщо нічліг коштує відносно недорого, житло близько від морю та повністю оснащене, то варто таку об’яву ретельно перевірити. Надійні кімнати та пансіонати зазвичай вписані в реєстр Адміністрації міста. Туди можна зателефонувати та спитати чи існує такий пансіонат або квартира в реальності», — застерігає представник поліції в Сопоті.
Ситуації такого плану постійно повторюються й не тільки в Труймясті. В минулому сезоні шахраї обманули п’ятьох людей, які з ваучерами приїхали в Устку.

Поліція закликає перевіряти, чи існує житло насправді. Недостатньо подивитись інтернет-сайт з фотографіями. Необхідно переглянути відгуки на тему даного місця. Завдяки сучасним віртуальним картам (наприклад, Go¬ogle Stre¬et View) з кожного місця у світі можна перевірити, чи є по даній адресі готель чи хостел. Зберігайте також підтвердження переказів та електронну переписку з господарями — все це надалі надасть цінний доказ обману.

Посилання на джерело