Курси польської мови «3 в 1» у школі «Emmanuel» в Кракові

Для всіх бажаючих вивчити польську мову або поліпшити свій рівень по приїзду до Польщі, проводяться курси польської мови «3 в 1» в школі «Emmanuel» в Кракові.

Відмінна риса курсів — це різноманітність методів навчання, які якнайшвидше допоможуть адаптуватися в польському суспільстві, отримати відповіді на найбільш життєво важливі питання, а також допомогу в підготовці необхідних документів. Такий формат курсів польської мови допомагає заощадити масу часу, а звичайно і коштів.

Головною особливістю є видача ЗАПРОШЕННЯ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ВІЗ протягом усього року !!!

Курси польської мови «3 в 1» у школі «Emmanuel» в Кракові

«Вивчаємо польський. Отримуємо відповіді. Заповнюємо документи»

logo-Nowy-Dom

У ході навчання на практичних прикладах і життєвих ситуаціях вивчається польська мова в його повсякденному застосуванні. Заняття (рівні А1 і В1) проходять в різних форматах і звичайно ж — польською мовою:
— Інтерактивні ігри відтворюють бесіду з роботодавцем, власником квартири, інспектором в «уженде» тощо;
— Вечори відповідей на питання по інтеграційній тематиці;
— Заповнення документів для отримання карти побиту, договорів найму житла, робочих контрактів і т.д.

Заняття стартують кожен місяць і проходять в групах від 4 до 8 осіб, два рази на тиждень, з 18.00 до 20.00 за адресою: Кrakow, ul. Szlak 32 (від Галереї Краківській пішки 10 хв.)

Вартість занять: 270 злотих на місяць. Тривалість навчання: від 3 місяців до 1 року.

У вартість занять включені навчальні матеріали.

Курси польської мови організовані спільно з польською фундацією «Новий Дім» (Fundacja Nowy Dom), яка надає консультаційні послуги з питань переїзду в Польщу, адаптації, пошуку роботи тощо.

Інформація надана польською фундацією «Новий Дім» (Fundacja Nowy Dom)Контактний телефон: + 48-7979-8282-5, Артющенко Віктор