Готові здавати відбитки пальців? — Нові правила одержання Шенгенської візи

viza-shengen-vpolshe.com_.ua_За новими правилами одержання Шенгенської візи, вже з 23 червня 2015 року, заявник повинен буде здати відбитки пальців та зробити цифрову фотографію.

Саме з 23 червня в Україні буде задіяна візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенського договору, повідомляє Польське радіо.

Відповідно, з початком дії даної системи, при подачі документів для отримання шенгенської візи необхідно буде здати заявнику власні відбитки пальців та зробити цифрову фотографію.

Всі отриманні від заявника цифрові та біометричні дані будуть зберігатися у візовій інформаційній системі протягом 59 місяців. Після закінчення даного терміну, заявник повторно буде змушений надати свої біометричні дані.

В той же час, протягом 59 місяців, дані отримані від заявника будуть використовуватися при обробці всіх клопотань щодо видачі особі візи.

Від процедури здачі відбитків пальців будуть звільнені діти до 12 років, особи, у яких виконання даної процедури є фізично неможливою, глави держав та їх дружини, монархи та члени офіційних делегацій під час дипломатичних поїздок.

Ті особи, які отримали візи до 23 червня, зможуть спокійно їх використати до закінчення зазначеного строку дії.

Посилання на джерело