Рейтинг найщасливіших країн: Швейцарія — 1, Польща — 60, Україна — 111

shwiejcaria-small-1Нещодавно опублікований рейтинг World Happiness Index, який провів один з інститутів Організації об’єднаних націй (ООН), визначив найщасливішу державу у світі — Швейцарію.

У рейтингу, що складається з 158 країн, в першу десятку найщасливіших потрапили 6 європейських держав — Данія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Ісландія, Нідерланди, а також Канада, Нова Зеландія і Австралія.

Як не дивно, але такі розвинені країни як Ізраїль і США опинилися в другій десятці, на 11-му і 15-му місцях відповідно. Великобританія, Німеччина і Франція закріпилися в третій десятці рейтингу.

Далі, у рейтингу «найщасливіших», розташувалися наступні європейські держави: Чехія (32-е місце), Молдова (52-е місце), Словенія (55-е місце), Литва (56-е місце), Білорусь (59-е місце), Польща (60- е місце), Росія (64-е місце), Естонія (73-е місце), Латвія (89-е місце), Греція (102 місце) і Україна (111 місце).

У самому кінці рейтингу розташувалися країни з африканського континенту: Чад, Буркіна-Фасо, Руанда, Бенін і Бурунді. Замикає рейтинг — Того.