Польща знаходиться на 31 місці у світовому списку процвітання

lider-invest-privlekatelnostiПольща зайняла 31-е місце в глобальному рейтингу World Prosperity Index, що охоплює 142 країни світу, які виробляють в сукупності 99% світового ВВП. В минулому році Польща була в цьому рейтингу на 34 місці.

Польща, в звіті World Prosperity Index, знаходиться на 31 місці та на одну позицію випереджає Естонію. Литва опинилася на 42 місці, Латвія — на 44.

Серед пост-комуністичних країн краще всіх в рейтингу знаходиться Словенія, вона на 24-му місці, Чехія — на 29-му, Угорщина — на 39-му, Україна — на 63, а Росія на 68-му місці.

У рейтингу враховувалися вісім категорій, серед яких: підприємництво, освіта, охорона здоров’я, соціальний капітал.

У Польщі найвищі рейтинги, до речі, в категорії безпеки, в якій вона зайняла 24 місце, але низькі позиції Польща зайняла в категорії особистих свобод і свободи в цілому — 58 місце.

Інститут Legatum в Лондоні входить до складу Legatum Group, яка вважає, що благополуччя не потрібно вимірювати тільки економічними показниками, його потрібно вимірювати також і іншими факторами, які впливають на те, як люди себе почувають і оцінюють свій рівень життя. Інститут хоче зрозуміти, що призводить до того, що одним країнам вдається вибитися вперед, а іншим ні, і що гальмує індивідуальний успіх.

Посилання на джерело