«Ворота Познані» буде одним з семи нових чудес Польщі?

Brama-PoznaniaВ Польщі йде плебісцит National Geographic за сім нових чудес країни. Серед 16 кандидатів опинився об’єкт з Познані.

Як і кожен рік, National Geographic організовує конкурс на сім нових чудес Польщі. Мова йде про небанальні та магічні міста, які нещодавно були створені або в які був вселений новий дух. На титул номіновані 16 місць, по кожному з кожного воєводства. В цьому році у фінал пройшов Центр історії Тумського острова «Ворота Познані» (ІСНОТ). Треба визнати, що він сильно виділяється на фоні конкуренції.

ІСНОТ — це один з небагатьох номінованих об’єктів, який був створений нещодавно та використовує сучасні технології. Плебісцит сформували такі міста, як середньовічне рицарське місто в Бичней, величний монастир Цистерсув в Лубьонжу та чарівний Сувальський Пейзажний Парк. Автори конкурсу підкреслюють: «в будівлі на місці, де в 19 столітті знаходився Тумський Шлюз, відкрито музей, що зближує історію міста сучасним методом. Завдяки мультимедійним презентаціям, проекціями фільмів, інтерактивним макетам та візуалізаціям Ворота Познані справляють враження на всі відчуття».

Свій голос можна залишити до 26 вересня за адресою: www.7cudow.national-geographic.pl/glosowanie/

Посилання на джерело