Польща на чолі мобільної революції в Європі

Rewolucja-w-m-commerce-14Польща знаходиться в тісному лідерстві з точки зору доходів від мобільної торгівлі, що випливає з досліджень «Zanox Mobile Performance Barometer 2014». В туристичному секторі вартість транзакцій в мобільній торгівлі в Польщі зросла на 1000% та є одним з найважливіших ринків Європи.

Польща займає 3 місце в Європі за ростом величини доходів від мобільної торгівлі випереджаючи в цьому Францію, Німеччину, Іспанію та Італію.

В самій Європі мобільна революція теж набирає темп. Протягом останнього року число мобільних транзакцій збільшилось на 64%. В основному це заслуга туристичного сектору, який представляє зараз найважливішу гілку мобільної торгівлі, де середній зріст доходів складає 185%. Краще всього в цьому секторі показала себе Польща, в якій доходи з такого типу транзакцій зросли на 1000%.

Наступні сектори в Європі, які чудово розвиваються — це фінанси, з ростом на рівні 185%, телекомунікаційна глузь (114%), а також роздрібна торгівля (81%).

Як пише Wyborcza.biz, польський ринок FMCG online (тобто покупок через інтернте продуктів харчування, порошків, косметики тощо) більший, ніж ринки Словаччини, Чехії та Угорщини разом взяті й складає півмільярда злотих, та до 2018 року повинен подвоїтись. Це черговий сегмент, в якому Польща може бути безперечним лідером.

Польща дійсно продовжує відстоювати нові тренди з певним запізненням. Однак, зараз вона є одним з важливіших ринків для цього сектору, особливо m-commerce. Польща надає привабливий шматок для інвесторів, які можуть утворювати тут центри управління та експансії на інші країни Центральної та Східної Європи.

Посилання на джерело