Ожирівша Європа — найтовстішими є чехи. А поляки?

vidsotok-ogriadnych-u-EvropiЧисло огрядних людей у світі збільшилось протягом останніх 30 років майже у двічі та досягнувши  майже півмільярда людей у 2008 році. Найкрупнішим відсотком ожиріння у Європі можуть «похвалитися» чехи. На якому ж місті Польща?

За причиною ожиріння щорічно у світі вмирає майже 3 мільйона людей. У Польщі ним страждає вже більше 23,2% суспільства. Тим часом, як показують дані Світового індексу безпеки продуктів харчування (Global Food Security Index), середній показник для Європи на 2,45% менший та складає 20,75% (рівень ожиріння громадськості приймається, як відсоток огрядних віком вище 20 років).

Гірше всього у Чехії, де цілих 28,7% суспільства страждає від зайвих кілограмів. Якщо говорити про інших сусідів Польщі, більш стрункими, ніж поляки, є мешканці України (20,1%), а також Німеччини (21,3%). В свою чергу, більш товстими залишаються білоруси (23,4%), словаки (24,6%) та росіяни (24,9%).

Найхудішими європейцями є швейцарці, серед яких тільки 14,9% огрядні. Нижче середнього європейського показника в галузі ожиріння розташувались французи (15,6%), а також датчани та голландці (по 16,2%).

Посилання на джерело