Запрацював новий прикордонний перехід між Україною та Польщею

polsha-granica-150x150Між Україною та Польщею почав працювати новий прикордонний перехід «Долгобичів-Угринів». Контрольно-пропускний пункт знаходиться між Люблінським воєводством та Сокальськім районом Львівської області.

Даний перехід, який вже функціонував під час проведення Чемпіонату Європи по футболу «Євро-2012» на протязі шести тижнів, є вже четвертим по рахунку переходом в Люблінському регіоні та призначений для особового та автобусного пересування.

Контрольно-пропускний пункт зі всією сучасною інфраструктурою знаходиться на польській стороні, через що польські та українські прикордонні служби будуть проводити обслуговування спільно.

Прикордонний перехід «Долгобичів-Угринів» буде працювати цілодобово. Його пропускна спроможність складає біля 4 тисяч легкових авто, тисячу вантажівок до 3,5 тон, 30 автобусів, а також 10 тисяч осіб на добу в обох напрямках руху.

В експлуатації є 7 транспортних смуг: 5 для легкових автомобілів та 2 для автобусів. В майбутньому планується ввести також дві смуги для руху вантажного транспорту більше 3,5 тон (TIR).

З польської сторони контрольно-пропускний пункт буде обслуговувати біля 90 прикордонників.